Günün Fırsatı   İndirimdekiler   Yeni Ürünler Nasıl Sipariş Verebilirim? Sipariş Hakkında Bilgi Sizden Gelen Sorular E - KATALOG
 

HAKKIMIZDA

DEĞERLİ DOSTLARIMIZ;

Tuana Tekstil, Türkiye'nin birçok dokuma fabrikasıyla çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Dokuma makinelerinde kullanılmakta olan her türlü metal aksam ve elektronik malzemelerde Türkiye'nin en iyisi ve en hesaplısı olabilmeyi hedefleyen firma, bünyesinde bulunan teknik servis ekibi ve yedek parça stoğu sayesinde kısa bir zamanda ülkemizin en çok satış yapan yedek parça tedarikçisi konumuna gelmiş bulunuyor.

Misyonumuz, "yüksek kalite uygun fiyat" prensibiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmektir. Özgüven, deneyim, sürekli yenilenme ve kararlılık, müşteri odaklı çalışma tarzımızla bu hedefimizi yakınlaştıracağımıza inanıyoruz. Sizlerin vermiş olduğu destek ve güven sayesinde Tuana Tekstil bugün ülkemizin dokuma ve etiket makine yedek parçaları konusunda lider firma konumuna gelmiştir.

Yurt dışından ithal ettiğimiz malzemelerimiz orijinal kalite ayarındadır.

Piyasanın en zor şartlarında dahi müşteri ilişkilerinde saygı ve güven anlayışını sonuna kadar koruyan Tuana Tekstil, sorumluluğunun bilincinde, kurallara saygılı ve su-istimalden uzak bir örgüt yapıyla çalışmalarını sürdürmekte.

Sizlerle güçlenecek ve sizin güçlenmeniz için de sizlere her zaman yardımcı olacağız" .

FİRMAMIZLA ÇALIŞMAYI TERCİH EDEN BÜTÜN İŞLETMELERE TEŞEKKÜR EDER,SAYGILARIMIZI SUNARIZ.

Tuana Textile continues to work successfully with many weaving factories around the world. Aiming to be the best and most affordable in the world in all kinds of metal parts and electronic materials used in weaving machines, the company has become the best selling spare parts supplier of our country in a short time thanks to its technical service team and spare parts stock.
Our mission is to produce professional solutions to the needs of our customers with the principle of solution high quality reasonable price .We believe that we will bring this goal closer together with our self-confidence, experience, continuous innovation and determination, and customer-oriented working style. Thanks to your support and confidence, Tuana Textile has become the leading company in our country for weaving and labeling machine spare parts.
The materials we import from abroad are in the original quality setting.
Maintaining the respect and trust in customer relations even under the most difficult conditions of the market, Tuana Tekstil continues to work with an organization structure that respects the rules and is far away from the water-conscious.

"We will be strengthened with you and we will always help you to become stronger".

                          THANKS TO ALL BUSINESS PREFERRED BY OUR COMPANY, WE OFFER OUR RESPECT.

 
 
SİTE İÇİ LİNKLER İLETİŞİM BİLGİLERİ KAMPANYALARDAN HABERDAR OLUN
Nasıl Sipariş Verebilirim?
Sipariş Hakkında Bilgi
Sizden Gelen Sorular
E - KATALOG
DAVUTPAŞA CADDESİ DAVUTPAŞA EMİNTAŞ SANAYİ SİTESİ NO.169 TOPKAPI - İSTANBUL
İstanbul Türkiye
Tel : +90 (212) 612 23 00
Fax :
Gsm : +90 (554) 930 75 97
E-Mail : tuanasa1@hotmail.com
Site : www.tuanasa.com
Sosyal Medya
Asilnet Web Tasarım Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller tuanasa.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2018